Патриотско Друштво

Sale!
,

Книга и Маица „Заклетва“

899 ден

Секој Македонец мора да ја знае вистината за 2001 година. Бранителите сами кажуваат низ што поминале пред преку 20 години, кога нивната татковина имала потреба од нив. Бранителите откриваат што се случило во Вејце, Карпалак, Радуша и во Арачиново. Наше е да ја знаеме вистината и да ја браниме Македонија.

Промотивен пакет во кој е вклучена книгата „Заклетва“ заедно со истоимената маица. Со секоја пратка доаѓаат гратис стикери и бележник за книгата. Цената е 999 денари со вклучена достава до адреса.

SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , ,
Големина на маица

S, M, L, XL, XXL, 3XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Книга и Маица „Заклетва“”
Shopping Cart

SPIN TO WIN!

  • Пробајте ја вашата среќа да добиете купон за попуст
  • 1 вртење
  • Без мамење
Пробајте ја вашата среќа
Never
Remind later
No thanks