Патриотско Друштво

Маица Заклетва

699 ден

ПРОМОЦИЈА: Доколку ја нарачате книгата „Заклетва“ заедно со маицата, промотивно ќе ги добиете двете за цена од 999 денари со бесплатна достава до адреса.

Маицата „Заклетва“ е достапна во ограничени количини и ја објавуваме заедно со нашата книга поврзана со конфликтот од 2001 година. На својата предна страна маицата го има мотивот кој се наоѓа на насловната страна на книгата, додека пак на задната страна се испишани имињата на сите бранители кои во 2001 година го дадоа својот живот за одбрана на Македонија.

Маицата е достапна во големини од С до 4ХЛ. Вршиме меѓународна испорака. Дел од средствата собрани од продажба на маиците и книгите ќе ги донираме на македонски бранители.

Големина

S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маица Заклетва”
Shopping Cart

SPIN TO WIN!

  • Пробајте ја вашата среќа да добиете купон за попуст
  • 1 вртење
  • Без мамење
Пробајте ја вашата среќа
Never
Remind later
No thanks