Патриотско Друштво

Шорцеви „Патриотско друштво“

1499 ден

Македонија е земјата на сонцето, а доказ за тоа се бројните жешки денови низ годината. На секој еден патриот му се потребни шорцеви за сезонава, па Патриотско друштво е тука за вас.
Новите шорцеви го носат името на нашето движење и се со едноставен и патриотски дизајн. На задната страна е извезено „Патриотско друштво“, додека странично се наоѓа нашето лого.
📦🚛 Цената е 1599 со бесплатна достава до адреса и гратис кутија, стикери и мирис за во автомобил. Дел од соберените средства ќе бидат донирани во хуманитарни цели. Испраќаме низ цел свет. Достапни големини се:
S – 32
M – 33
L – 34
XL – 36
XXL – 38
3XL – 40
4XL – 42
Големина

S – 32, M – 33, L – 34, XL – 36, XXL – 38, 3XL – 40, 4XL – 42

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шорцеви „Патриотско друштво“”
Shopping Cart

SPIN TO WIN!

  • Пробајте ја вашата среќа да добиете купон за попуст
  • 1 вртење
  • Без мамење
Пробајте ја вашата среќа
Never
Remind later
No thanks