Патриотско Друштво

Книга Заклетва

499 ден

ПРОМОЦИЈА: Доколку ја нарачате маицата „Заклетва“ заедно со книгата, промотивно ќе ги добиете двете за цена од 999 денари со бесплатна достава до адреса.

📖✍️ Книгата „Заклетва“ не е за секого! Книгата содржи силни, емотивни и ударни теми и настани поврзани со конфликтот од 2001 година. Може да се каже дека контроверзната тема на книгата не е за широката публика. Со секоја книга добивате стикери, коверт и бележник.

🇲🇰📚 Доколку и покрај тоа би сакале да дознаете што се случило во конфликтот, раскажано лично од учесниците кои биле во првите борбени редови, тоа можете да го сторите веднаш. Книгата „Заклетва“ е збир на интервјуа со бранители кои биле спремни да ги дадат животите за Македонија. Сите дадоа по нешто, а некои дадоа сè!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Книга Заклетва”
Shopping Cart

SPIN TO WIN!

  • Пробајте ја вашата среќа да добиете купон за попуст
  • 1 вртење
  • Без мамење
Пробајте ја вашата среќа
Never
Remind later
No thanks